NONSTOP OBJEDNÁVKY
tel.: 602 977 131

Služby

Pedikúra

Pedikúra je komplexní péče pro vaše unavená chodidla. Procedura začíná příjemnou teplou lázní s přídavkem speciálních solí a vonných látek, které zjemní pokožku a usnadní tak následnou péči o chodidla (úprava nehtů, odstraňování otlaků…). Součástí pedikúry je také odborné poradenství a relaxační masáž nohou.

Na závěr následuje dle vašeho přání lakování a zdobení nehtů, francouzská pedikúra či potahování nehtů gelem za použití UV lampy.

Manikúra

Podle typu nehtů zvolím vhodný typ manikúry. Mokrá manikúra začíná lázní s olejíčky a změkčovadly, poté následuje ošetření nehtů a kutikuly za použití vitaminových olejíčků. Suchá manikúra nezahrnuje lázeň, avšak je vhodnější například před japonskou manikúrou P-Shine.

Tvar zastřižení nehtů a druh lakování je volen dle vašeho konkrétního přání. Nabídnout vám mohu také potahování nehtů gelem za použití UV lampy a francouzskou manikúru.

Japonská manikúra P - Shine

Japonská manikúra P-Shine je určena klientům, kteří upřednostňují přírodní styl nebo jim lakované nehty jednoduše překáží v práci.

Při proceduře se do nehtů zapracovává pasta s včelím voskem a křemíkem z Japonského moře. Tato přírodní péče dodává nehtům dokonalou výživu a lesk, který přetrvává minimálně dva týdny.

Masáže rukou

Pro dokonalé uvolnění horních končetin nabízím také klasickou masáž rukou – jedná se o masáž dlaní, jednotlivých prstů a hřbetů rukou do výše loktů. Délka masáže je 30 minut.

Tradiční thajská masáž nohou

Práce na energetických drahách spolu s masáží tlakových bodů. Odstraňuje blokády, obnovuje zdraví a pocit pohody. Masáž působí jako prostředek prevence a léčby mnoha onemocnění např. bolesti hlavy, stresu, astmatu, zácpy, zánětu dutin, migrény.

Japonská akupresurní masáž zad AMMA

Má vliv nejen na pohybový aparát, ale i na vnitřní orgány a proces jejich harmonizace. Praktikuje se vsedě na speciální masérské židli, přes oděné tělo a je časově nenáročná - trvá 20 až 30 minut. Součástí této masáže je také masáž rukou a hlavy.

Reflexní masáž

Masáží určujeme a léčíme zdravotní problémy a to tlakem na přesně stanovené vitální zóny na nohou a rukou. Jestliže je oběh energie v určité zóně zablokován nebo v nerovnováze, může se to negativně projevit v části těla, ke které se reflexní oblast vztahuje. Reflexní masáží umíme zmírnit nepříjemné tělesné obtíže, rozproudit energii v organismu a podpořit dobré zdraví.

Parafínové zábaly rukou a nohou

Parafín se získává z ropy, či hnědouhelného dehtu, je obohacen o vitamín E a jeho neocenitelná vlastnost je, že dokáže dlouho zadržovat teplo. Bod tání se pohybuje okolo 42°C, takže je ho třeba dopředu rozehřát. Parafínové zábaly dodají pokožce potřebnou výživu a hebkost. Zpevňují nehty a odstraňují starou (hrubou, suchou a popraskanou) kůži.

Poradenství v oblasti zdravé výživy a hubnutí

Poradenství zahrnuje vyplnění dotazníku na první schůzce, měření tuků v těle, vážení a výpočet BMI a zhodnocení dosavadních stravovacích návyků.

Po vyhodnocení zjištěných údajů následuje doporučení a vypracování programu na míru v trvání tří měsíců. Po tuto dobu dochází klient jednou týdně na kontroly, které jsou zahrnuty v celkové ceně.

Minikurz make-up

Líčení pro všechny příležitosti

Provádím líčení denní, večerní, společenské a svatební.

POZOR - u líčení nevěsty je nutná zkouška např. 14 dní před svatebním dnem!

  • Studio Katka
  • Služby
  • Wellness
  • Ceník
  • Kontakt
  • Objednejte se on-line!